slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

Dne 20. 6. 2011 „přepadla" policie třídy 8. B, 9.A a 9. B.

 

Přijeli ve Fordu a Fabii s policejním vybavením. Jenže to nebyla obyčejná policie, ale cizinecká a ta se zabývá, jak už je v názvu, cizinci. Přivezli neprůstřelné vesty, které jsme si mohli vyzkoušet, obušky, zbraně, pouta, přístroj na vyhledávání drog - termovizi a zvláštní zrcátka na prohledávání různých prostor. Měli s sebou i padělané peníze, pasy a jiné doklady.

 

Další hodinu jsme strávili venku na školním hřišti. Zde jsme měli možnost si prohlédnout auta, kterými přijeli. Ford byl velký, prostorný s počítačovým vybavením.. Pan praporčík nám vysvětlil a ukázal, jak jednotlivé přístroje fungují. Mohli jsme do auta nastoupit a vše  prozkoumat. Cítili jsme se jako na nějaké tajné misi. Celé  auto i s vybavením stálo 8 milionů korun.

 
 

Prohlédli jsme si i Fabii, kde byly magnetické cedulky s nápisem   „ POLICIE". S těmi jsme se dokázali dost dobře pobavit.

Doufáme, že nás brzy zase navštíví.

                                  

                                                                  Třída 8. B

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk