slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

V sobotu 25. 6. 2011 se ve východočeské Jaroměři uskutečnilo finálové kolo MČR v mažoretkovém sportu. Vimperk zde reprezentovaly všechny tři věkové kategorie mažoretek - kadetky, juniorky ( postoupily dodatečně dne 20. 6. 2011) a seniorky. Všechny mažoretky  se do tohoto kola probojovaly ze semifinále v Hořicích. I Jaroměř nebyla pro vimperský soubor zklamáním. Kadetkám patří 15. místo v republice, juniorkám 16. a seniorkám 13. místo.

 

Děkujeme děvčatům za jejich poctivé trénování, za chuť soutěžit a také za úspěšné zvládnutí letošní sezóny. Příští rok doufáme, že budeme v našich úspěších pokračovat.

                                                                                                                     Alžběta Rückerová

 

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk