slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72 slide75 slide76

Ve středu 29. června 2011 proběhlo v MěKS ve Vimperku již tradiční Setkání s Dramaťákem. V příjemném podvečeru jsme viděli pohádky Basta fidli trumpeta, O perníkové chaloupce, Ferda Mravenec a Ledová královna, autorskou scénku Bestie a slyšeli jsme úspěšné recitátory. Ten, kdo přišel, tak se báječně pobavil a musel ocenit výkony všech členů Dramaťáku. Poděkování patří také vedoucí, režisérce, maskérce, kulisářce a kostymérce v jedné osobě Ivě Karasové, která s dětmi celý program připravila.

Dagmar Daňková

Fotogalerie zde »

 

 

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk