slider_120 slider_121 slider_122 slider_123 slider_124

lyzakPro žáky 7.tříd je každý rok naplánován lyžařský kurz. Ne všichni využili letošní nabídky, ale ti co ano, prožili skvělý týden. Od 3. Do 7. března jsme byli ubytováni  v penzionu  Klostermann  na  Nových Hutích, ale za sněhem jsme jezdili na Kvildu. Během týdne se někteří z nás naučili na snowboardu, na běžkách i  na sjezdovkách. Ostatní se ve svém lyžařském umění zdokonalili. Večery na chatě patřily nejrůznějším společenským hrám, přednáškám atd. Při posledním společném večeru proběhlo vyhlášení výsledků v závodech, které jsme při pobytu absolvovali.

Účast dalším sedmým třídám  na tomto kurze jen doporučujeme.

Žáci 7.B

Více fotografií naleznete v naší fotogalerii

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk