slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72 slide75 slide76

lyzakPro žáky 7.tříd je každý rok naplánován lyžařský kurz. Ne všichni využili letošní nabídky, ale ti co ano, prožili skvělý týden. Od 3. Do 7. března jsme byli ubytováni  v penzionu  Klostermann  na  Nových Hutích, ale za sněhem jsme jezdili na Kvildu. Během týdne se někteří z nás naučili na snowboardu, na běžkách i  na sjezdovkách. Ostatní se ve svém lyžařském umění zdokonalili. Večery na chatě patřily nejrůznějším společenským hrám, přednáškám atd. Při posledním společném večeru proběhlo vyhlášení výsledků v závodech, které jsme při pobytu absolvovali.

Účast dalším sedmým třídám  na tomto kurze jen doporučujeme.

Žáci 7.B

Více fotografií naleznete v naší fotogalerii

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk