slider_120 slider_121 slider_122 slider_123 slider_124

Exkurze PrachaticeVe čtvrtek 27. března se obě osmé třídy společně vydaly do Prachatic na exkurzi. Jako dozor s námi jeli pan učitel Procházka a paní učitelka Vaňková. Byli jsme rozděleni do dvou skupin podle tříd. Naše třída nejprve šla do Muzea české loutky a cirkusu. Bylo to tam pěkné a všechny nás to bavilo. Měli tam spoustu loutek, které jsme si mohli vyzkoušet, také jsme se bavili o kouzelnících a cirkusech.

Po hodině jsme odcházeli na úřad práce, kde jsme se dozvěděli, která zaměstnání jsou více či méně žádaná, a získali jsme spoustu dalších informací o různých povoláních. Nakonec jsme si mohli udělat test, který nám podle našich předpokladů určil pro nás vhodné školy.

Celý den byl super!

Tereza Plánková, 8. A

Více fotografií naleznete v naší fotogalerii

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk