slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72 slide75 slide76

Exkurze PrachaticeVe čtvrtek 27. března se obě osmé třídy společně vydaly do Prachatic na exkurzi. Jako dozor s námi jeli pan učitel Procházka a paní učitelka Vaňková. Byli jsme rozděleni do dvou skupin podle tříd. Naše třída nejprve šla do Muzea české loutky a cirkusu. Bylo to tam pěkné a všechny nás to bavilo. Měli tam spoustu loutek, které jsme si mohli vyzkoušet, také jsme se bavili o kouzelnících a cirkusech.

Po hodině jsme odcházeli na úřad práce, kde jsme se dozvěděli, která zaměstnání jsou více či méně žádaná, a získali jsme spoustu dalších informací o různých povoláních. Nakonec jsme si mohli udělat test, který nám podle našich předpokladů určil pro nás vhodné školy.

Celý den byl super!

Tereza Plánková, 8. A

Více fotografií naleznete v naší fotogalerii

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk