slider_120 slider_121 slider_122 slider_123 slider_124

Žáci 9. tříd se jako každoročně zúčastnili třídenního soustředění v hotelu Kodrea na Nových Hutích. Smyslem projektu Zvládnu to je příprava na přijímací zkoušky, které jsou v letošním roce opět zavedeny. Intenzivní příprava probíhala v předmětech český jazyk a matematika, kde si budoucí studenti opakovali učivo formou různých testů a zvykali si tak na styl, který se u přijímacích zkoušek objeví.

V průběhu soustředění nás navštívili také vyučující z Gymnázia ve Vimperku a probírali s deváťáky podrobně Scio testy, které budou u přijímacích zkoušek na gymnázia. Tímto bych chtěla poděkovat pí uč. Tláskalové a p. uč. Daňkovi za snahu, ochotu a čas, který věnovali našim žákům. Celé soustředění probíhalo v příjemné atmosféře, žáci projevovali zájem o učivo, které probíhalo jinou formou než ve škole. Projekt Zvládnu to je důležitý nejen pro přípravu na střední školu, ale také proto, že třídy, které se zanedlouho rozejdou, spolu prožily příjemné tři dny a nikomu se nechtělo domů. Z ankety, kterou účastníci projektu vyplňovali, vyplynulo, že se všem akce líbila a všichni by ji doporučili i budoucím deváťákům.

Mgr. Dana Toušlová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk