slider_120 slider_121 slider_122 slider_123 slider_124

ples 10 20140506 2093406742 Sdružení rodičů při ZUŠ Vimperk a Rada rodičů ZŠ TGM uspořádali tradiční ples dechovky a mažoretek. Akce se konala v Cihelně dne 26. 4. 2014. Vše začalo nástupem dechového orchestru a čtyř skupin mažoretek. Poprvé na plese vystoupily minikadetky Klapeto 4.Poté přednesl úvodní slovo Ing. Bohuslav Fleišmann a po něm přivítala hosty také Mgr. Dagmar Rückerová. K tanci hrála kapela De Facto.

 

O první vstup večera se postaraly mažoretky Klapeto Vimperk. Kadetky předvedly svou show a také seniorky ( loňské juniorky)vystoupily se sestavou s náčiním pom. Po skončení vystoupení mažoretky v čele se svými vedoucími popřáli Petru Staňkovi k jeho životnímu jubileu.

Při druhém vstupu vystoupily opět seniorky . Představily novou soutěžní choreografii s náčiním baton.

Ve 23 hodin kapelu opět přerušila krátká přestávka. V ní přicházeli gratulovat další účastníci plesu a po nich mohli účastníci plesu zhlédnout v pořadí již třetí vystoupení vimperských seniorek Klapeto. Tentokrát ukázala děvčata sestavu show s názvem Malá mořská víla. Po našich představeních ještě následovala půlnoční překvapení.

Pak se tančilo, bavilo a užívalo příjemné atmosféry.

Děkujeme všem, kteří se na pořádaní akce podíleli a i těm, jež na ples přispěli.

Fotogalerii najdete zde. 

Mgr. Alžběta Rückerová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk