slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72 slide75 slide76

P4113585.JPGJan Pichler opět oslovil porotu! Získal ocenění poroty za svůj přednes.

Všichni účastníci krajského kola byli vítězové svých okresů, a proto konkurence ve všech kategoriích byla veliká. Všechny recitační výkony byly velmi dobré a hodnotila je tříčlenná porota. Z pohovorů s porotci všichni Vimperští odcházeli mile ujištěni, že dokázali porotu zaujmout a že se členům poroty jejich přednesy líbily. Naši školu reprezentovali Zuzana Kubíčková, Karin Paštiková a Jan Pichler, který byl za svůj přednes dokonce oceněn diplomem.

Letošní krajské kolo ve Strakonicích bylo pro Vimperk obzvlášť úspěšné. Postup do celostátního kola získala Barbora Alexandrová také z Vimperka. Honzovi i Báře k jejich úspěchu ze srdce blahopřejeme.

Fotky ze soutěže si můžete prohlédnout zde »

Mgr. Iva Karasová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk