slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

P4113585.JPGJan Pichler opět oslovil porotu! Získal ocenění poroty za svůj přednes.

Všichni účastníci krajského kola byli vítězové svých okresů, a proto konkurence ve všech kategoriích byla veliká. Všechny recitační výkony byly velmi dobré a hodnotila je tříčlenná porota. Z pohovorů s porotci všichni Vimperští odcházeli mile ujištěni, že dokázali porotu zaujmout a že se členům poroty jejich přednesy líbily. Naši školu reprezentovali Zuzana Kubíčková, Karin Paštiková a Jan Pichler, který byl za svůj přednes dokonce oceněn diplomem.

Letošní krajské kolo ve Strakonicích bylo pro Vimperk obzvlášť úspěšné. Postup do celostátního kola získala Barbora Alexandrová také z Vimperka. Honzovi i Báře k jejich úspěchu ze srdce blahopřejeme.

Fotky ze soutěže si můžete prohlédnout zde »

Mgr. Iva Karasová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk