slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72

Honorar_za_predstaveni.JPGI letos nás pozvali na divadelní festiválek dětských divadelních souborů. Divadelní Žabka se tentokrát odehrávala na Malé scéně DK Metropol v Českých Budějovicích. Pohádky Jana Wericha, které jsme zde dětem hráli, se líbily. Dostali jsme za skvělý výkon Cenu Zlatého žabího skoku, kornout plný dobrot a pro vedoucí souboru „značkové víno“. Po představení jsme tradičně vystoupili na Černou věž , hledali Bludný kámen a další zajímavosti z historie našeho krajského města.

Mgr. Iva Karasová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk