slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

2008_maz_mago13.jpgDne 19. dubna 2008 proběhlo již popáté na zimním stadionu kvalifikační kolo MČR v mažoretkovém sportu. Záštitu nad touto soutěží přijal hejtman Jihočeského kraje RNDr. Jan Zahradník a osobně se také soutěže v odpoledních hodinách účastnil.

 

Soutěže se účastnilo 14 skupin s náčiním baton a 5 skupin s náčiním pom-pom ze souborů Prezioso Blatná, Dračice Dačice, mažoretky Písek, Blatenské mažoretky, TŠ Orient Příbram, ZUŠ Jirkov, A-team Hradec Králové, Mažoretky ZŠ TGM Vimperk.

 

Soutěžní dopoledne bylo zahájeno vystoupením nejmladších mažoretek pod vedením Mgr. Dany Kubíčkové a pokračovalo soutěžními sestavami sóloformací všech kategorií s náčiním hůlka a třásně.

Podrobné výsledky najdete zde »

Fotogalerii najdete zde.

 

Za účasti představitelů města Vimperk a zástupců sponzorů byl odpolední program slavnostně zahájen vystoupením mažoretek ZŠ TGM Vimperk a dětí z MŠ Klostermannova, dechového orchestru ZUŠ Vimperk pod vedením Petra Staňka a úvodním proslovem starosty města Vimperk Mgr. Pavlem Dvořákem, zdravici pronesl i Jan Zahradník, hejtman Jihočeského kraje. Na technickém zajištění úvodního slavnostního zahájení měl jako každý rok velký podíl pan Luboš Drnčeni se svými kolegy. O doprovodné programy se postaraly zájmové oddíly DDM pod vedením paní Kotlíkové a Zahradníkové.

 

Poděkování patří organizátorům ze ZŠ TGM Vimperk, sponzorům a partnerům soutěže, bez jejich vstřícnosti, obětavosti a finanční podpory by se soutěž neobešla.

  • Město Vimperk
  • STARZ Vimperk
  • ZŠ TGM Vimperk
  • DO ZUŠ Vimperk
  • Epigon, televizní studio
  • OS Mažoretky Hranice
  • MěKS Vimperk

Ing. Jan Bauer, poslanec PSP ČR, Ing. Miroslav Beneš, Poštovní spořitelna, Jednota Vimperk, Radim Kučera, Dřevotvar, Šumavské uzeniny, Pizzerie Marco, Veolia, ROHDE – CHWARZ, Dřevostroj, Strojírna Vimperk, Lesy ČR

Celého soutěžního dne se účastnilo na 600 platících diváků a právě jim patří velké poděkování za podporu této zájmové činnosti vimperských děvčat.

 

Vimperské mažoretky dále děkují paní Růženě Štroblové za ušití kostýmů a paní Sovové za ušití a ztvárnění potřeb ke slavnostnímu zahájení. Veliké díky zasílají mažoretky také paní Milušce Roučové za úpravu účesů všech soutěžních skupin vimperských mažoretek.

Mgr. Dagmar Rückerová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk

POMÁHÁME SI! II.

Publicita Šablony