slide40 slide41 slide42 slide43 slide44 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55

 

Vimperk 19. 4 .2008
Výsledky soutěže skupin
A = postup do semifinále u BAT, postup do finále u POM

BATON Kadetky

Zástupkyně i osoby, které nebyly účastníky soutěže, z Písku, vyjádřily nespokojenost
s umístěním Mažoretek Písek. Tato skupina měla za 9 pádů penalizaci -0,450.
Pro všechny soutěžící platí, že v hodnocení pádů se odráží jejich vliv na další průběh sestavy,
na narušení tvarů a choreografie při sbírání a dobíhání pro hůlku – tj. další srážky.   

1

36,800

A

PREZIOSO

Blatná 2

2

36,550

A

Blatenské mažoretky

Blatná

3

36,000

A

Berušky

Dačice

4

35,950

A

Mažoretky III. ZŠ TGM

Vimperk

5

35,650

 

Mažoretky Písek

Písek

BATON Juniorky

 

1

37,400

A

Dráčata

Dačice

2

37,350

A

Mažoretky Písek

Písek

3

37,250

A

Mažoretky II. ZŠ TGM

Vimperk

4

37,200

A

PREZIOSO

Blatná 2

5

36,000

A

Bambelinky

Jirkov

6

34,800

 

Příbramské mažoretky

Příbram

BATON Seniorky

 

1

37,950

A

Blatenské mažoretky

Blatná

2

37,500

A

Mažoretky I. ZŠ TGM

Vimperk

3

37,300

A

Dračice

Dačice

3

37,300

A

Mažoretky Písek

Písek

POM–POM Kadetky

 

1

38,900

A

PREZIOSO

Blatná 2

2

38,100

A

Blatenské mažoretky

Blatná

POM–POM Juniorky

 

1

38,100

A

PREZIOSO

Blatná 2

POM–POM Seniorky

 

1

39,200

A

Blatenské mažoretky

Blatná

 


 

Vimperk 19. 4. 2008
Výsledky sóloformací POM
A = postup do finále ve Vyškově

POM Kadetky  solo 

1

36,000

A

Příbram

TŠ ORIENT

Lenka Ibermajerová

2

35,800

 

Vimperk

ZŠ TGM

Kateřina Schwambergerová

POM Kadetky  duo–trio

1

37,700

A

Hradec Králové

A–team

Adéla Skořepová Tereza Doleželová Barbora Vacková

2

36,850

 

Vimperk

ZŠ TGM

Sára Paštiková Zuzana Kubíčková

POM Kadetky  mini 

1

38,300

A

Blatná 2

PREZIOSO

Nikola Drastíková Tereza Motyková Nikola Tuháčková 

Věra Flanderová Sára Chromá Lucie Hosnedlová 

Natálie Dušková

2

38,100

A

Hradec Králové

A–team

Aneta Jirková Aneta Balcarová Gabriela Pourová 

Adéla Jakubovitzová Eliška Poppelová 

Dominika Michaličková Eliška Lašáková

3

37,300

 

Příbram

TŠ ORIENT

Lenka Ibermajerová Nikola Pečená Veronika Šůnová 

Nikola Turečková Lucie Ježková Barbora Maršíková 

Natálie Králíčková

POM Juniorky solo 

1

38,000

A

Blatná 2

PREZIOSO

Kristýna Dušková

2

37,300

 

Vimperk

ZŠ TGM

Dominika Chvalová

3

36,000

 

Příbram

TŠ ORIENT

Lucie Šůnová

POM Juniorky duo–trio 

1

38,000

A

Blatná 2

PREZIOSO

Kristýna Dušková Dominika Vrbová Petra Lorencová

2

36,600

 

Vimperk

ZŠ TGM

Dominika Chvalová Iva Hraňová

3

0,000

 

Příbram

TŠ ORIENT

Kristýna Ježková Eva Šefrnová Lucie Šůnová

POM Juniorky mini 

1

39,000

A

Hradec Králové

A–team

Ester Cvejnová Lucie Vostřelová PAvla Beranová 

Tereza Parýzková Alena Podzimková Markéta Myslivcová 

Aneta Špryňarová

2

38,100

A

Blatná 2

PREZIOSO

Kamila Říhová Kristýna Vinterová Aneta Synková 

Tereza Lehečková Kristýna Ilovičná Marcela Duspivová 

Natálie Poláková

3

37,300

 

Příbram

TŠ ORIENT

Aneta Kalátová Karolína Kostková Tereza Tylšová 

Eliška Stehlíková Nikola Kubátová Barbora Buriánová 

Lucie Tuháčková

POM Seniorky solo 

1

38,300

A

Blatná 2

PREZIOSO

Michaela Augustinová

2

36,400

 

Vimperk

ZŠ TGM

Michaela Kačmárová

POM Seniorky duo–trio 

1

38,700

A

Blatná 2

PREZIOSO

Michaela Augustinová Veronika Loukotová

POM Seniorky mini 

1

38,100

A

Blatná 2

PREZIOSO

Veronika Loukotová Michaela Augustinová Sylvie Brodová 

Hana Novotná Kateřina Tuháčková Karolína Turnerová 

Kateřina Říhová

2

38,000

A

Vimperk

ZŠ TGM

Michaela Květoňová Jana Roučová Lenka Pechová 

Tereza Langová Kateřina Adamcová

 



 

Vimperk 19. 4. 2008
Výsledky sóloformací BATON
A = postup do finále v Písku

BAT Kadetky  solo 

1

37,700

A

Blatná 2

PREZIOSO 

Evelína Augierová

2

36,550

 

Písek

Mažoretky, o.s.

Tereza Jindráková

3

36,100

 

Písek

Mažoretky, o.s.

Tereza Blažková

4

34,800

 

Vimperk

ZŠ TGM

Miriam Lencová

BAT Kadetky  duo–trio 

1

36,500

A

Blatná

TJ Sokol v Blatné

Nikol Andrlíková Barbora Žáková

2

36,300

A

Příbram

TŠ ORIENT

Lenka Ibermajerová Nikola Pečená

3

35,500

 

Vimperk

ZŠ TGM

Nela Zahradníková Dominika Lukáčová

4

35,350

 

Vimperk

ZŠ TGM

Michala Czerwenková Monika Vincíková

BAT Kadetky  mini 

1

37,200

A

Blatná

TJ Sokol v Blatné

Sára Barcalová Terezie Čedíková Nikola Hlinková 

Lucie Houdková Ivana Kortusová Nela Šavrdová

2

36,650

 

Vimperk

ZŠ TGM

Sára Paštiková Zuzana Kubíčková Jana Mistrová 

Michala Czerwenková Dominika Lukáčová

3

36,400

 

Příbram

TŠ ORIENT

Lenka Ibermajerová Nikola Pečená Veronika Šůnová 

Nikola Turečková Lucie Ježková Barbora Maršíková 

Natálie Králíčková

4

36,250

 

Písek

Mažoretky, o.s.

Marie Žáčková Tereza Králová Denisa Ševčíková 

Barbora Malíková Kateřina Vrbová

BAT Juniorky solo 

1

38,050

A

Blatná 2

PREZIOSO 

Marcela Duspivová

2

37,600

A

Vimperk

ZŠ TGM

Dominika Chválová

3

37,150

 

Blatná

TJ Sokol v Blatné

Markéta Jůzlová

4

36,400

 

Jirkov

ZUŠ Jirkov

Kristýna Pániková

BAT Juniorky duo–trio 

1

36,800

A

Blatná 2

PREZIOSO 

Kristýna Tyrpeklová Adéla Flanderová 

Veronika Šourková

2

36,600

A

Jirkov

ZUŠ Jirkov

Markéta Janoušková Kristýna Komrsková 

Kristýna Zemanová

3

36,250

 

Vimperk

ZŠ TGM

Eliška Oltová Barbora Oděrová

4

35,700

 

Jirkov

ZUŠ Jirkov

Lucie Krymová Denisa Reichlová

5

35,450

 

Týn nad Vltavou

DDM

Barbora Pavelková Monika Saitlová

6

34,400

 

Příbram

TŠ ORIENT

Terezo Tylšová Tereza Vlčková

BAT Juniorky mini 

1

37,750

A

Blatná 2

PREZIOSO 

Adéla Flanderová Dominika Vrbová 

Marcela Duspivová Petra Lorencová 

Veronika Hosnedlová Gabriela Kůstová 

Andrea Bláhová

2

36,950

 

Příbram

TŠ ORIENT

Kristýna Ježková Eva Šefrnová Nikola Kubátová 

Lucie Šůnová Tereza Tylšová Lucie Tuháčková

3

36,100

 

Jirkov

ZUŠ Jirkov

Tereza Holubová Markéta Janoušková 

Kristýna Komrsková Kristýna Pániková Radka Králová 

Kristýna Zemanová

BAT Seniorky solo 

1

38,600

A

Příbram

TŠ ORIENT

Tereza Pourová

2

38,050

A

Blatná 2

PREZIOSO 

Veronika Loukotová

3

38,000

A

Dačice

DM studio 

Hana Zezulová

4

37,650

A

Vimperk

ZŠ TGM

Michaela Květoňová

5

37,050

A

Písek

Mažoretky, o.s.

Dominika Jozová

6

36,950

A

Písek

Mažoretky, o.s.

Petra Jandová

7

36,800

 

Vimperk

ZŠ TGM

Michaela Kačmárová

8

36,500

 

Dačice

DM studio 

Nikola Krebsová

9

36,100

 

Jirkov

ZUŠ Jirkov

Nela Tomášková

10

0,000

 

Písek

Mažoretky, o.s.

Štěpánka Holovská

10

0,000

 

Příbram

TŠ ORIENT

Andrea Uhrová

BAT Seniorky duo–trio 

1

38,400

A

Dačice

DM studio 

Hana Zezulová Nikola Krebsová Zuzana Kuchtová

2

37,750

A

Blatná 2

PREZIOSO 

Michaela Augustinová Veronika Loukotová

3

36,950

 

Blatná

TJ Sokol v Blatné

Tereza Jůzlová Kristýna Vlková

4

35,950

 

Týn nad Vltavou

DDM

Lenka Trnková Veronika Rejnartová

5

34,950

 

Týn nad Vltavou

DDM

Jana Žitná Monika Škarvadová

6

0,000

 

Příbram

TŠ ORIENT

Tereza Pourová Darina Uhrová

BAT Seniorky mini 

1

38,300

A

Blatná 2

PREZIOSO 

Michaela Augustinová Veronika Loukotová 

Sylvie Brodová Hana Novotná Anežka Loukotová

2

37,900

A

Blatná

TJ Sokol v Blatné

Kateřina Borovská Markéta Křečková 

Nikola Linhartová Barbora Schmidová 

Tereza Pavlíková 

Michaela Linhartová Martina Strnadová

3

36,250

 

Jirkov

ZUŠ Jirkov

Barbora Kaščáková Lucie Procházková 

Pavla Slámová 

Karolína Šmejkalová Nela Tomášková

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk