Dne 15.5.2008 se konala soutěž mladých zdravotníků, které se naše škola jako každým rokem zůčastnila. Naši školu reprezentovalo družstvo děvčat z druhého stupně - Jitka Nouzová, Michaela Smolová, Patricie Polcová z 9.A, Michaela Pospíšilová z 9.C , Ivana Vavříková z 8.B. Náhradnicí byla Olga Samadovská z 9.A.

Plnily jsme úkoly na pěti stanovištích. Jako první nás čekala obvazová technika, poté jsme se přesunuly na transport zraněného. Také jsme si vyzkoušely rychlé poskytnutí první pomoci při dopravní nehodě. Po zvládnutí úkolů na všech stanovištích, jsme jen netrpělivě očekávaly vyhlášení výsledků.

Naše družstvo se poměsíční přípravě ppod vedením paní učitelky M. Čejkové umístilo na krásném druhém místě z deseti družstev.

J. Nouzová, M. Smolová, 9.A