slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

 V pátek 23. května proběhla ve spolupráci s NPŠ akce „Den evropských parků“.

Program připravily lektorky Střediska ekologické výchovy Emilie Vopeláková a Kateřina Šartnerová. V areálu arboreta bylo rozmístěno 8 stanovišť, na kterých si soutěžící družstva ověřila své znalosti z přírody, ochrany přírody, třídění odpadů . Ke zdaru akce nemalou měrou přispěli naši deváťáci, kteří na jednotlivých stanovištích úkoly zadávali, bodovali a často malým ekologům pomáhali najít správná řešení. Během plnění úkolů děti ještě sbíraly po stromech rozvěšené indicie k závěrečnému odhalení tajemného zvířátka.

Vyhráli všichni, kteří přišli a prožili krásné dopoledne plné her a soutěží a odnesli si domů alespoň malé „semínko“ poznání.

 

Fotogalerii najdete zde.

Mgr. Iva Karasová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk

POMÁHÁME SI! II.

Publicita Šablony