slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72 slide75 slide76

Ve čtvrtek 5. června se žáci druhých tříd zúčastnili besedy, kterou pro ně připravily pracovnice knihovny ve spolupráci s nakladatelstvím THOVT.

 

Viděli jsme bohatou nabídku knih pro poučení i zábavu. Na závěr jsme soutěžili o pirátský poklad. Všichni soutěžící byli odměněni diplomem, drobnými dárky a poukázkou na slevu při nákupu knih nakladatelství THOVT. Celá výstava nakladatelství bude v knihovně až do konce června. Takže kdo máte rádi detektivky, dinosaury, čtení pro kluky nebo holky, čtení v angličtině či němčině, určitě se zajděte do knihovny podívat. Stojí to za to.

 

Fotogalerii najdete zde.

Dagmar Daňková

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk