slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

Ve čtvrtek 5. června se žáci druhých tříd zúčastnili besedy, kterou pro ně připravily pracovnice knihovny ve spolupráci s nakladatelstvím THOVT.

 

Viděli jsme bohatou nabídku knih pro poučení i zábavu. Na závěr jsme soutěžili o pirátský poklad. Všichni soutěžící byli odměněni diplomem, drobnými dárky a poukázkou na slevu při nákupu knih nakladatelství THOVT. Celá výstava nakladatelství bude v knihovně až do konce června. Takže kdo máte rádi detektivky, dinosaury, čtení pro kluky nebo holky, čtení v angličtině či němčině, určitě se zajděte do knihovny podívat. Stojí to za to.

 

Fotogalerii najdete zde.

Dagmar Daňková

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk

POMÁHÁME SI! II.

Publicita Šablony