slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72 slide75 slide76

 

Využili jsme nabídky  paní ředitelky Domu dětí Jitky Martanové a přišli jsme si vyrobit filcový obrázek. Paní ředitelka nás seznámila s materiálem, bezpečností práce a postupem výroby. Potom předala slovo paní Evě Kubišové a ta nás učila, jak zacházet se speciální jehlou a vlnou, jak míchat barvy. Vytvořili jsme si převážně abstraktní dílo, které jsme umístili do zaskleného rámečku a obrázek byl hotov. Nemohli jsme Vám to prozradit dříve, maminky obrázek dostávaly jako dárek. Děkujeme za pozvání paní ředitelce, děkujeme za trpělivost paní Kubišové a těšíme se na další setkání.

žáci 4. B, třídní učitelka Mgr. Bohuslava Schneiderová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk