slider_120 slider_121 slider_122 slider_123 slider_124

 

Součástí osnov 4. třídy jsou i zlomky. Děti se je mají naučit názorně poznávat. Proto jsme přivítali nabídku Pizzerie Marco, uveřejněnou ve Vimperských novinách, že ten kdo nasbírá 10 kuponů, dostane pizzu zdarma  a pustili jsme se do sbírání. Podařilo se nám shromáždit 40 kuponů a vyrazili jsme do pizzerie. Obsluhu jsme poněkud překvapili, ale po telefonické přímluvě paní vedoucí, si děti mohly podle svého výběru objednat 4 pizzy. Naučili jsme se co je celek, polovina, čtvrtina, osmina apod. Potom jsme si báječně pochutnali. Pizzerii Marco děkujeme.

žáci 4. B, třídní učitelka Mgr. Bohuslava Schneiderová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk