slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

 

Součástí osnov 4. třídy jsou i zlomky. Děti se je mají naučit názorně poznávat. Proto jsme přivítali nabídku Pizzerie Marco, uveřejněnou ve Vimperských novinách, že ten kdo nasbírá 10 kuponů, dostane pizzu zdarma  a pustili jsme se do sbírání. Podařilo se nám shromáždit 40 kuponů a vyrazili jsme do pizzerie. Obsluhu jsme poněkud překvapili, ale po telefonické přímluvě paní vedoucí, si děti mohly podle svého výběru objednat 4 pizzy. Naučili jsme se co je celek, polovina, čtvrtina, osmina apod. Potom jsme si báječně pochutnali. Pizzerii Marco děkujeme.

žáci 4. B, třídní učitelka Mgr. Bohuslava Schneiderová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk

POMÁHÁME SI! II.

Publicita Šablony