slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

Po 21. 1.           10.00 – Nemotivovaní klienti – Sv. Rafael – řed. D. Rückeová

                         Abeceda peněz – finanční gramotnost - edukační hodina

                         4. h. – 4. A, 5. h. 4. B – uč. P. Malíková,  řed. D. Rückerová

                         6. A - Program NPŠ – 1.+ 2. h., uč. J. Hudečková

                         8. A - Program NPŠ – 5.+ 6. h., uč.  B. Sellnerová

                         7. B - Program Phénix – Tolerance – 2. – 4. h.

                         7. A – Program Phénix – Tolerance - 2. – 4. h.                    

 

Út 22. 1.              3. B – program Phénix – Škádlení nebo šikana – 2. – 4. h. – uč. J. Frčková

                          6. A – Program Phénix – Kyberšikana - 2. – 5. tř.

                          9. A,B – Den s obnovitelnými zdroji – SPŠ Volyně – uč. J. Toušl, P. Nováková

                          Zapsat známky do počítače. 

                          Odevzdat podklady k pedagogické radě do 14.00 h.

 

St 23. 1.               8.00 - Jednání PPP Prachatice , uč. M. Hrdý, školní psycholog

                          14.00 - Pedagogická rada                      

Čt 24. 1.              

 

Pá 25. 1.              Návštěva knihovny – 1. h. 6. B, 2. h. 6. A, 3. h. 7. B – uč. L. Klímová

 

Po 28. 1.          Soustředění snowboard  – uč. J. Bejček

                        4. třídy – Lyžařský kurz –uč. P. Hrůšová, P. Malíková, as. M. Košková

                        Odevzdat výpisy vysvědčení, TV, KL – 1. st.

 

Út 29. 1.            Soustředění snowboard  – uč. J. Bejček

                          4. třídy – Lyžařský kurz –uč. P. Hrůšová, P. Malíková, as. M. Košková

                          16.00 – Čtenářská gramotnost – projekt – Zlatá hvězda – uč. I. Karasová, A. Rückerová

                            Odevzdat výpisy vysvědčení, TV, KL – 2. st.

                         

St 30. 1.             Soustředění snowboard  – uč. J. Bejček

                          4. třídy – Lyžařský kurz –uč. P. Hrůšová, P. Malíková, as. M. Košková

                          Okresní kolo matematické olympiády 5. a 9. tř. – Prachatice – uč. M. Hrdý

 

Čt 31. 1.            Soustředění snowboard  – uč. J. Bejček

                          8.00 – porada asistentů – paní ředitelka, asistentky, psycholog – budova park

                          Hodina Aj s rodilým mluvčím – My life story - 2. h. 9. A, 3. h. 9. B – uč.M.Donnelly

                          1. st. – 4. h. -  Vydávání výpisů - TU, konec vyučování 11.35 h.

                          2. st. – 5. h. -  Vydávání výpisů – TU, konec vyučování 12.30 h.

                          Poučení o bezpečnosti o pololetních prázdninách a na 2. pololetí – podepsat do TK

                          Kontrola TK

                         

Pá 1. 2. Pololetní prázdniny, čerpání dovolené, studijního volna

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk