slider_120 slider_121 slider_122 slider_123 slider_124

Po 18. 2.             I. B – Program ZUŠ – keramika - uč. D. Daňková

                          10.00 – Výchovná komise 2. st. – žák 6. B, řed. D. Rückerová, uč. B. Sellnerová, V. Lehečková, kurátorka pí Holubová

Út 19. 2.            I. A – Program ZUŠ – keramika – 1. – 3. hodina - uč. M. Bačíková

                         10.00 – Návštěva MŠ Mírová – hlavní budova

                          14.00 – Pedagog 21. století – Schůzka SŠ Nerudova – uč. A. Rückerová, M. Donnelly,

                          16.00 – Čtenářská gramotnost – projekt – Zlatá hvězda – uč. I. Karasová, A. Rückerová

St 20. 2.               2. A - 8.00 – Program NPŠ – uč. L. Kohoutová

                           2. B - 10.00 – Program NPŠ – uč. M. Mondlová

                          6. B – Prevence rizikového chování – uč. B. Sellnerová

                          13.30 – Školní kolo recitační soutěže – 1. – 5. ročník – ve tř. I. B

                          13.45 – Rada žáků – ve tř. 8. B – řed. D. Rückerová

Čt 21. 2.           Basketbal – okresní kolo – 9. tř. dívky – ZŠ  Smetanova - uč. Bejček

                          10.00 – Návštěva MŠ  Klostermannova – hlavní budova

                          10.30 - Nabídka pro školy – paní Kaňkovská

                          12.45 – Školní kolo recitační soutěže – 6. – 9. ročník

Pá 22. 2.             

Po 25. 2.             7. B – program NPŠ – 5. + 6. hodina –  uč. B. Sellnerová

                          10.00 – Návštěva MŠ 1. máje – hlavní budova

Út 26. 2.             

St 27. 2.               Exkurze Škodovka Mladá Boleslav – 9. A, B – uč. A. Rückerová, V. Lehečková

                          BLŠ  - Běžecká lyžařská školička – Vodník - 2. tř. – uč. M. Mondlová, L.  Kohoutová, 5. tř. – uč. J. Hudečková, M. Hrdý

                          7. A – Program NPŠ - 3. + 4. hodina –  uč. P. Nováková

                          13.30 – školní kolo pěvecké soutěže – 1. – 5. ročník – ve tř. I. B

Čt 28. 2.            BLŠ - 2. tř.  – uč. M. Mondlová, L. Kohoutová, 5. tř. – uč. J. Hudečková, M. Hrdý

                           13.00 – Zpráva z natáčení + nadané děti - M. Najmanová - školení –  všichni pedagogové

                           Konec vyučování  12.30 – informace do ŽK.

 Pá 1. 3.             9. A – Program NPŠ – 2. + 3. hodina –  uč. J. Hudečková               

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk