slider_120 slider_121 slider_122 slider_123 slider_124

Poznámka :      Po  11. 3.     Vymalování sociálního zařízení  - budova 1. máje

                         Péče o žáky v době jarních prázdnin – prostor ŠD, školní asistentky

Po 18. 3.            9. A -  Program Pfénix – sex faktor – 2. – 5. h.

                          Dovolená I. Šípková 18. 3. – 22. 3. 2019

Út 19. 3.            Lyžařský kurz 1. tříd –  uč. D. Daňková, M. Bačíková

                          9. B -  Program Pfénix – sex faktor– 2. – 5. h.

                          16.00 – Čtenářská gramotnost – projekt – Zlatá hvězda – uč. I. Karasová, A. Rückerová

St 20. 3.             Projekt Zvládnu to – Nové Hutě – 9. A,B – uč. D. Toušlová, J. Toušl

                          Lyžařský kurz 1. tříd –  uč. D. Daňková, M. Bačíková

                          Okresní kolo v recitaci – Prachatice -  řed. D. Rückerová, zást. I. Karasová

                          Okrskové kolo v basketbalu – Smetanova Vimperk - uč. J. Bejček

                          Beseda v knihovně - 8.15 - 4. B – uč. P. Hrůšová, 10.00 – 4. A – uč. P. Malíková

Čt 21. 3.             Projekt Zvládnu to – Nové Hutě – 9. A,B – uč. D. Toušlová, J. Toušl

                          Lyžařský kurz 1. tříd –  uč. D. Daňková, M. Bačíková

                          13.30 – 15.00 - Škola nanečisto - Příprava na zápis -1. st.

                          15.15 – Schůzka v MŠ 1. máje – řed. D. Rückerová

Pá 22. 3.             Projekt Zvládnu to – Nové Hutě – 9. A,B – uč. D. Toušlová, J. Toušl

                          10.00 - Matematický klokan  (žáci 2. – 9. tříd)- organizaci zajišťuje v parku uč. D. Daňková, 5. - 9. třídy –  uč. M. Procházka, uč. B. Sellnerová

Po 25. 3.            7. B – Program NPŠ – 5.+ 6. h. – uč. B. Sellnerová

                          Lyžařský kurz 3. tříd –  uč. J. Ondřejová, J. Frčková

                          16.00 - Seminář pro rodičovskou veřejnost – Jaký typ je vaše dítě a jaký přístup je pro něj nejvhodnější - Mgr. M. Hubatka – jídelna školy

Út 26. 3.              Lyžařský kurz 3. tříd –  uč. J. Ondřejová, J. Frčková          

                           Keramika ZUŠ – Abeceda peněz – výrobky na jarmark

                           4. B – 1. - 3. h. – uč. P. Hrůšová, 4. A – 3. – 5. h. – uč. P. Malíková

                          Volejbal – okresní kolo – uč. J. Hudečková             

                          13.00 – Seminář pro pedagogické pracovníky – Rozvoj nadaných a bystrých dětí – Mgr. M. Hubatka – tř. 7. B

St 27. 3.             Lyžařský kurz 3. tříd –  uč. J. Ondřejová, J. Frčková

                          Jihočeský zvonek -  okrskové kolo  pěvecké soutěže – 1. st.- uč. L. Kohoutová

                          6. B – Program NPŠ – 5.+ 6. h. – uč. B. Sellnerová

                          13.45 – Rada žáků – tř. 8.B

Čt 28. 3.             

Pá 29. 3.             9. B – Program NPŠ – 1.+ 2. h. – uč. J. Hudečková

                          Svět kolem nás – videoprojekce v MěKS – 5. – 9. roč. , vstupné 60,- Kč                                 

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk