KarnevalVe čtvrtek 25. 2. se již od rána děti těšily na každoroční karneval ve školní družině. Kluci a holky se převlékli do nejrozmanitějších kostýmů, někteří byli k nepoznání. Nejprve se děti snažily odhalit jednotlivé masky při vzájemném představování, potom plnily úkoly na stanovištích, například chytání rybek na prut, házení kroužků na čapí zobák, házení pěnových míčků do tygří tlamy, skákání v pytlích, namotávání provázku s bonbónem na tužku či přenášení pingpongového míčku na lžíci. Každý byl za svůj výkon odměněn sladkostí.
Děkujeme všem rodičům s přípravou masek na tento hezký den. Fotogalerii najdete zde.

Lenka Malíková