slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

Den matekŠkolní družina při ZŠ TGM již tradičně slaví Den matek.

První oslava tohoto svátku naše družina slavila v družinových třídách, pak v tělocvičně, v hotelu Amber Anna, a nyní se již třetím rokem odehrává v kině v MěKS ve Vimperku. Při počtu přihlášených 116 dětí do ŠD jsou prostory kina pro tuto akci ideální.

Letošní program byl opět pestrý, hned v úvodu se představily mažoretky pod vedením paní ředitelky Dagmar Rückerové a mažoretky Klapeto pod vedením Alžběty Rückerové. Dále s pásmem písní a básní vystoupil pěvecký kroužek, následovalo vystoupení s plyšovými zvířátky v doprovodu písně Václava Neckáře ,,Máma“, poté předvedly přátelské fotbalové utkání děti ze sportovního kroužku, některé mažoretky ještě vystoupily v sólu, duu, či triu, a závěrem se nesla píseň o mamince v podání všech dětí ze školní družiny.

Paní ředitelka popřála maminkám k svátku a poděkovala všem za pěkné vystoupení. Děti předaly maminkám vlastnoručně vyrobené dárky a spokojeně odcházely do svých domovů. Za hudební režii patří poděkování paní učitelce Mgr. Dagmar Daňkové.

Fotogalerii najdete zde.

Lenka Malíková

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk