slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

Kocour v botáchV polovině září zavítalo do naší družiny divadlo Z bedny z Karlových varů. „Pan Pohoda“ se svou dcerou Soňou zahráli dětem pohádku Kocour v botách. V příběhu se děti setkaly s mlsným medvědem, který pokaždé snědl včelám všechen med, a tak se kocour rozhodl, že ho napraví. Celé vystoupení opět provázely veselé písničky. Do hry se aktivně zapojili i malí diváci. Pohádka byla pro všechny příjemným zpestřením deštivého dne. Fotogalerii najdete zde.

Alena Klausová, vychovatelka školní družiny

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk

POMÁHÁME SI! II.

Publicita Šablony