slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

Karneval ve školní družiněVe čtvrtek 9. března se již od rána děti těšily, až odpoledne vypukne ve školní družině masopustní karnevalová veselice. Kluci a holky se převlékli do nejrozmanitějších kostýmů, ať již doma vyrobených, nebo zapůjčených. Nejprve jsme se snažili rozpoznat jednotlivé masky při vzájemném představování, potom děti plnily úkoly na stanovištích, například chytání rybek na prut, házení kroužků na čapí zobák, házení pěnových míčků do tygří tlamy, přenášení ping-pongového míčku na lžičce.

Na každém stanovišti mohly za úspěšné splnění získat sladkou odměnu. Užili jsme si zábavné odpoledne a domů odcházely spokojené děti se zmalovanými tvářemi. Děkujeme všem rodičům s přípravou masek na toto hezké odpoledne a děvčatům z 9. třídy za pomoc při organizaci her.

Fotogalerii najdete zde.

Za školní družinu Lenka Malíková