slide40 slide41 slide42 slide43 slide44 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55

Den matekŠkolní družina při ZŠ TGM již tradičně slaví Den matek. První oslava tohoto svátku naše družina slavila v družinových třídách, pak v tělocvičně, v hotelu Amber Anna, a nyní se již čtvrtým rokem odehrává v kině v MěKS ve Vimperku. Při počtu přihlášených 120 dětí do ŠD jsou prostory kina pro tuto akci ideální.

Letošní program byl opět pestrý, hned v úvodu se představily mažoretky pod vedením paní ředitelky Dagmar Rückerové a Alžběty Rückerové. Dále zazpívaly děti z prvních tříd píseň Abeceda, při které se dětem podařilo sestavit nápis „Maminka je nejlepší na světě“. Děti z 1. B pohybově ztvárnily píseň „To máme mládež“. Kluci a holky ze sportovního kroužku skákali s pomocí odrazového můstku přes kozu a předvedli krásné kotrmelce vpřed i vzad. S pásmem písní a básní vystoupil pěvecký kroužek, některé z mažoretek ještě vystoupily v sólu, duu, či triu, a závěrem se nesla píseň „Maminka“ v podání všech dětí ze školní družiny.

Paní ředitelka popřála maminkám k svátku a poděkovala všem za pěkné vystoupení. Děti předaly vlastnoručně vyrobená přání a slavnostní odpoledne bylo u konce. Za hudební režii patří poděkování paní učitelce Mgr. Dagmar Daňkové.

Fotogalerii najdete zde.

Lenka Malíková

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk