NaturVision Součástí letošního festivalu NaturVision, který má ve Vimperku již svou tradici, byla opět i výtvarná soutěž. Letošním tématem se stali Plazi a hmyz. Mezi 21 školami, které se do soutěže zapojily, byla i naše školní družina. Velmi milým překvapením bylo, že mezi 40 nejlepších děl vybraných odbornou porotou z více než 300 obrázků se dostaly i čtyři práce našich dětí.

Vybraná díla byla ke zhlédnutí po dobu konání festivalu v Kulturním domě ve Vimperku. Jelikož na galavečeru proběhlo ohodnocení pouze prvních deseti prací, udělali jsme pro naše děti malé sváteční ocenění před ostatními dětmi v družině, kde dostaly na památku diplom za úspěšnou účast a čokoládovou medaili. Malým výtvarníkům jsme popřáli mnoho dalších úspěchů a hodně krásných namalovaných obrázků.

Fotogalerii najdete zde.

Vychovatelka v ŠD Alena Klausová