slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72

Podzim ve škoní družině I letos jsme užili s dětmi krásné a teplé podzimní dny. Čerstvý vzduch a slunečné počasí bylo ideální kulisou pro hry, sportování, ale i pro podzimní práce na školní zahradě. Děvčata a kluci s nadšením hrabali, nakládali a odváželi spadané listí na kompost.

Byli jsme příjemně překvapeni velkým počtem dětí, které se těšily na venkovní práce. Z barevných listů jsme potom vytvořili růže, které mile potěšily rodiče.

V kaštanové aleji u školy a v parku jsme nasbírali desítky kilogramů kaštanů pro lesní zvěř, za něž jsme od vděčných lesníků dostali sladkosti, které budou pro děti odměnou při soutěžích a jiných dovednostech.

Fotogalerii najdete zde.

Lenka Malíková

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk