slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136
Ve čtvrtek 17.10. přijeli do školní družiny Zdeněk Říha a paní Dlouhá z Divadélka Kos z Českých Budějovic, aby dětem zahráli pohádku Udatný Matyáš. Příběh Matyáše měl dětem ukázat, že statečný není jenom udatný rytíř, ale každý člověk, který bojuje za dobro na tomto světě - jak o tom přesvědčuje Matyáše jeho milá Anička. Matyáš ale její rady nedbá a vydává se do světa za slávou a bohatstvím. Brzy však pozná, že Anička měla pravdu, že jeho pravé místo není po boku krále v boji, ale u Aničky, která ho má ráda.
 
kos 01 kos2.jpgkos3.jpg
Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk

POMÁHÁME SI! II.

Publicita Šablony