slide40 slide41 slide42 slide43 slide44 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55

 5 20140520 1386080361Tentokrát slavila školní družina Den matek v Městském kulturním středisku. Ve čtvrtek 15. května v 15,00 hodin bylo hlediště kina zcela zaplněno a oslava mohla začít. Celý sál zpozorněl úvodním vystoupením zářících malých mažoretek pod vedením paní ředitelky Dagmar Rückerové.

Fotogalerii najdete zde.

Nadšení recitátoři popřáli maminkám a babičkám, děti z pěveckého kroužku zazpívaly jarní písně, kluci a holky z prvních tříd se proměnily na kozu a kůzlata či veselé houby - lišky. Ve hře na zobcové flétny se představili Lukáš Hříbal a Matyáš Hanžl, mladí sportovci přednesli báseň o koloběžkách. Všichni přítomní mohli potleskem vyjádřit obdiv mažoretkám pod vedením Dany Kubíčkové a Alžběty Rückerové.

Prostory MěKS poskytly ideální příležitost k vyniknutí celého téměř hodinového programu, kdy se na pódiu i pod ním postupně vystřídalo na sto účinkujících.

Ke konci se závěrečného slova ujala paní ředitelka ZŠ TGM a za potlesku všech přítomných zazněla znovu společná píseň dětí z celé školní družiny.

 

Lenka Malíková, vychovatelka ŠD

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk