slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

V podzimních sychravých dnech začaly děti ze školní družiny navštěvovat Městskou knihovnu. Paní Buryanová měla na každé setkání připravený úryvek z knihy. S dětmi diskutovala o příběhu, nebo vyprávěla zajímavost o spisovateli, kterého dětem představila ukázkou jeho díla. Během několika zastavení v knihovně se děti seznámily například s těmito knihami:

Teta to plete - Ivona Březinová

Já, Baryk – František Nepil

Vendulka a drak – Vojtěch Jurík

Mikuláš, Ježíšek, pan Vrána a my – Miloš Kratochvíl

Prevítovi – Ronald Dahl

Na předvánoční návštěvě si chlapci a děvčata vyrobili z papíru vánoční stromeček a všichni měli ze svého dárečku radost. V příjemném prostředí se děti učí naslouchat mluvenému slovu, získávají vzácný vztah ke knize i k návštěvě knihovny.

Paní Buryanové moc děkujeme a těšíme se na další setkání.

Za školní družinu Lenka Malíková

Fotogalerie zde »

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk

POMÁHÁME SI! II.

Publicita Šablony