slider130 slider131 slider132 slider133 slider134 slider135 slider136

Divadlo Z bedny ve školní družiněPo čase k nám do školní družiny opět zavítalo divadlo o dvou hercích - pan Pohoda a slečna Soňa se svým Divadlem Z bedny, tentokrát s pohádkou „O smutném drakovi“.

Pohádka byla o ježčí škole a zapojeny do ní byly i děti z publika. Hlavní postavou byl velký ježek Eda. Ten měl při hodině tělocviku spolu s ježčaty hrát fotbal proti týmu myšek. Eda ještě před zápasem snědl všechny dobroty pro vítěze a tak ho paní učitelka potrestala tím, že na něj zavolala draka, kterého se Eda bál. Eda se polepšil a vše samozřejmě nakonec dobře dopadlo. Pohádku oživilo několik písní v podání obou umělců s doprovodem kytary.

Krásné slunečné odpoledne bylo zakončeno venku u školy sportovními soutěžemi se sladkou odměnou.

Fotogalerii najdete zde.

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk

POMÁHÁME SI! II.

Publicita Šablony