Divadlo Z bedny ve školní družiněPo čase k nám do školní družiny opět zavítalo divadlo o dvou hercích - pan Pohoda a slečna Soňa se svým Divadlem Z bedny, tentokrát s pohádkou „O smutném drakovi“.

Pohádka byla o ježčí škole a zapojeny do ní byly i děti z publika. Hlavní postavou byl velký ježek Eda. Ten měl při hodině tělocviku spolu s ježčaty hrát fotbal proti týmu myšek. Eda ještě před zápasem snědl všechny dobroty pro vítěze a tak ho paní učitelka potrestala tím, že na něj zavolala draka, kterého se Eda bál. Eda se polepšil a vše samozřejmě nakonec dobře dopadlo. Pohádku oživilo několik písní v podání obou umělců s doprovodem kytary.

Krásné slunečné odpoledne bylo zakončeno venku u školy sportovními soutěžemi se sladkou odměnou.

Fotogalerii najdete zde.