slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72
ESF

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY.

Vaše učitelské povolání je krásné!

Ale také velmi náročné. Stane se, že přijdou chvíle, kdy se cítíte ve své snaze vychovat z dětí bezvadné osobnosti, naučit je všemu potřebnému do profesního i osobního života, zcela osamoceni. Najednou se vše nedaří tak, jak byste si přáli. S některým dítětem třeba nemůžete najít společnou řeč, ve třídě nevládne takový pěkný přátelský duch, jaký byste chtěli, cítíte se unaveni, zdoláni potížemi vlastními, školními…Přijďte, najdeme další zdroje sil, které třeba zrovna nevidíte, a vaše chuť předat dětem vše krásné, co máte, se znovu objeví.

I pro Vás a Vaše starosti je tu školní psycholog. Bude-li spokojený a šťastný učitel, budou i děti spokojené a ve škole šťastné!