slide21 slide22 slide23 slide24 slide25 slide26 slide27 slide28 slide29 slide30
ESF

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY.

Vaše učitelské povolání je krásné!

Ale také velmi náročné. Stane se, že přijdou chvíle, kdy se cítíte ve své snaze vychovat z dětí bezvadné osobnosti, naučit je všemu potřebnému do profesního i osobního života, zcela osamoceni. Najednou se vše nedaří tak, jak byste si přáli. S některým dítětem třeba nemůžete najít společnou řeč, ve třídě nevládne takový pěkný přátelský duch, jaký byste chtěli, cítíte se unaveni, zdoláni potížemi vlastními, školními…Přijďte, najdeme další zdroje sil, které třeba zrovna nevidíte, a vaše chuť předat dětem vše krásné, co máte, se znovu objeví.

I pro Vás a Vaše starosti je tu školní psycholog. Bude-li spokojený a šťastný učitel, budou i děti spokojené a ve škole šťastné!