slide21 slide22 slide23 slide24 slide25 slide26 slide27 slide28 slide29 slide30
ESF

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY.

Milí rodiče,

zdá se vám, že vše, co se děje kolem vašeho dítěte, není tak zcela v pořádku? Trápíte se kvůli škole, učení nejde vašemu dítěti tak, jak byste si přáli, není vůbec úměrné vynaložené námaze? Bojí se školy, či špatně navazuje vztahy s vrstevníky, s učiteli? Je nepozorné, neklidné, nebo naopak velice pasivní? Najednou se změnilo, a vy nevíte proč?

Chtěli byste si o tom všem s někým popovídat, poradit se, a nemáte s kým? Nebojte se a přijďte. Každá starost, o kterou se podělíte, je menší, na každou bolístku se dá najít lék.

Třeba bude stačit jen rozebrat situaci, možná bude potřeba provést psychologické vyšetření vašeho dítěte a zjistit, netrpí-li nějakou specifickou obtíží. A pak najít odpovídající pomoc.

Vše se dá řešit, jen přijďte.