slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72 slide75 slide76

Prvního kola V. ročníku přírodovědné soutěže „Národní park Šumava ve školních lavicích“ se zúčastnili všichni žáci druhých, třetích, čtvrtých a pátých tříd. Opravené pracovní listy byly předány pracovníkům SEV, kteří z nich vyhodnotili nejúspěšnější řešitele.

Do 2. kola soutěže, které se uskuteční 24. května 2016 ve Stožci, postoupili: Veselá Ema, Mánková Emma, Štufková Magdalena, Jakl Daniel, Hrůšová Karolína, Steinbach Jakub, Waltman Jeffrey, Kučerová Bára a Simetová Tamara. Gratulujeme a přejeme hodně štěstí. Druhé kolo soutěže bude opět organizováno ve venkovním prostředí. Pouze v případě velice nepříznivých klimatických podmínek bude organizace přesunuta do vnitřních prostor. Jednotlivá stanoviště se budou týkat těchto témat: rostliny, stromy, mechy, lišejníky, ptáci, hmyz, ryby, obojživelníci, pobytová znamení atd.

Pro tři nejlepší soutěžící (za každou kategorii) je připraveno slavnostní vyhlášení za účasti rodičů a pedagogů, které se uskuteční dne 11. června 2016 v Návštěvnickém centru v Srní. Vítězové obdrží hodnotné ceny a zúčastní se komentované prohlídky celého návštěvnického centra.

Mgr. Iva Karasová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk