slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

Republikové finále turnaje Hokejbal proti drogám 2016V úterý 24. 5. 2016 se družstvo 6. - 7. ročníků zúčastnilo mistrovství republiky v hokejbalovém turnaji „Hokejbal proti drogám 2016“. Náš tým ve složení: Lucie Eignerová, Lukáš Krejčí, Jan Vavřík, Tomáš Mauric, Pavel Kubačka, David Kašpar, Martin Časta, Martin Matoušek, Robin Kliment, Jakub Kováč si vedl statečně a odvezl si šesté místo.

Individuální ocenění za NEJUŽITEČNĚJŠÍHO HRÁČE TURNAJE získal David Kašpar.

Všem moc GRATULUJEME a děkujeme za vzornou reprezentaci školy a města Vimperk.

Fotogalerii najdete zde.

Petra Hrůšová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk