slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72 slide75 slide76

12.10.2016 se konala soutěž Přírodovědný klokana, kterého se zúčastnili žáci z osmých a devátých tříd. Systém byl stejný jako u matematického klokana. Soutěž obsahovala otázky z matematiky, fyziky, zeměpisu i přírodopisu. Na vyřešení 24 úloh, které byly rozděleny podle obtížnosti s jiným počtem bodů, měli žáci 40 minut. Ve školním kole první místo obsadil František Had z IX.A, na druhém místě byl Matouš Ondřich a třetí místo patřilo Jiřímu Podskalskému. Oba jmenovaní jsou z VIII.B.

Okresního kola se celkem zúčastnilo 231 žáků. František Had z IX.A se umístili ve velké konkurenci na krásném šestém místě. Blahopřejeme.

Mgr. Bohumila Sellnerová a Mgr. Jana Hudečková

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk