slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

Biologická olympiáda15.11.2016 proběhlo školní kolo biologické olympiády kategorie C / 8. a 9. třídy/. Celkem se z této kategorie zúčastnilo soutěže 31 žáků. Na 1. místě se umístil František Had a Adriana Bauerová , 2. místo obsadil Adam Praizler – všichni z 9.A a na 3. místě byl Matyáš Rákosník z 9.B. Všichni jmenovaní postupují do okresního kola.

24.11.2016 proběhlo školní kolo biologické olympiády kategorie D /6. a 7. třídy/. Celkem se z této kategorie zúčastnilo soutěže 25 žáků. Na 1. místě se umístil Filip Bělecký ze 6.B, 2. místo obsadila Veronika Bartůšková ze 7.B a na 3. místě byl Martin Časta ze 7.A. I tito žáci postupují do okresního kola. Fotogalerii najdete zde.

Blahopřejeme.

Mgr. Bohumila Sellnerová Mgr. Jana Hudečková

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk