slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

Úspěšný florbal a halová kopanáPodzimní část sportovní sezóny na naší škole probíhá ve znamení soutěží v kolektivních sportech.

Florbalové družstvo mladších žáků (6. + 7. třídy) si vybojovalo postup do okresního kola a postoupili z prvního místa. Po dramatickém boji vyřadili také všechny týmy v okresním finále a mohou se tak těšit, že si zahrají o titul krajského přeborníka 10. ledna v Kaplici.

Ve Vlachově Březí se 1. 12. uskutečnil okresní turnaj v halové kopané mladších žáků. Naši se v nabité konkurenci neztratili a obsadili 1. místo! A stejně jako v loňském roce postupují do krajského kola, které proběhne v dubnu 2017 v Kunžaku.

Ostatní sportovní soutěže

Naše škola, která během dlouholeté tradice vychovala řadu sportovců, vytváří pro své žáky prostor pro všestranný tělovýchovný rozvoj. Od začátku školního roku jsme našimi žáky obsadili soutěže v přespolním běhu, malé kopané, florbalu, sálové kopané a ještě se zúčastní krajského pětiboje.

Diplomy jsou k nahlédntí pod odkazy zde:
Okresní kolo v sálové kopané - 1.místo
Okrskové kolo ve florbalu
Okresní kolo ve florbalu - 1.místo

Josef Bejček

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk