slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72 slide75 slide76

Odznak všestrannosti olympijských vítězůDružstvo složené ze žáků naší školy se 13. 12. zúčastnilo sportovního klání OVOV v Českých Budějovicích. Tým – Lucie Eignerová, Natálie Uhříčková, Lucie Piklová, Daniela Vašicová, Jan Vavřík, Lukáš Krejčí, Jan Böhm a David Chalupný změřilo své síly s dalšími dvaceti devíti školami z Jihočeského kraje. Bojovali v těchto disciplínách – přeskok přes švihadlo, driblink s basketbalovým míčkem, sedy – lehy, trojskok z místa, hod dvoukilogramovým medicinbalem přes hlavu.

Celkově naši žáci obsadili 11. místo, což je skvělý výsledek.

V jednotlivcích byli velmi úspěšní - Jan Vavřík, který v individuálním hodnocení obsadil 1. místo, a Lukáš Krejčí, ten vybojoval 2. místo.

Děkujeme za reprezentaci školy.

Fotogalerii najdete zde.

Jana Hudečková