slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

Odznak všestrannosti olympijských vítězůDružstvo složené ze žáků naší školy se 13. 12. zúčastnilo sportovního klání OVOV v Českých Budějovicích. Tým – Lucie Eignerová, Natálie Uhříčková, Lucie Piklová, Daniela Vašicová, Jan Vavřík, Lukáš Krejčí, Jan Böhm a David Chalupný změřilo své síly s dalšími dvaceti devíti školami z Jihočeského kraje. Bojovali v těchto disciplínách – přeskok přes švihadlo, driblink s basketbalovým míčkem, sedy – lehy, trojskok z místa, hod dvoukilogramovým medicinbalem přes hlavu.

Celkově naši žáci obsadili 11. místo, což je skvělý výsledek.

V jednotlivcích byli velmi úspěšní - Jan Vavřík, který v individuálním hodnocení obsadil 1. místo, a Lukáš Krejčí, ten vybojoval 2. místo.

Děkujeme za reprezentaci školy.

Fotogalerii najdete zde.

Jana Hudečková

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk