slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72 slide75 slide76

Žáci devátých ročníků školy ZŠ TGM Vimperk se přihlásili do soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika, která představuje chemii jako vědu hravou a zábavnou, praktickou a poetickou, i jako disciplínu, která má budoucnost, protože skýtá široké možnosti studijního a pracovního uplatnění. Do prvního školního kola se zapojili všichni žáci devátých ročníků. Tři nejlepší řešitelé školního zadání - Andrea Kovalčíková, Adam Kovalčík a Barbora Váchová jeli 6. prosince reprezentovat naši školu na Masarykovu střední školu chemickou v Praze. Ve druhém kole soutěže mezi sebou poměřilo svoje znalosti z chemie 258 žáků z 94 základních škol.

Nejlépe uplatnila své znalosti Andrea Kovalčíková, která skončila na krásném 24. místě a zajistila si postup do finálového – 3. kola. Postup získalo celkem 30 žáků. Adam Kovalčík a Barbora Váchová se umístili v první polovině výsledkové listiny.

Všichni si zaslouží velkou pochvalu. Andree navíc přejeme hodně štěstí v kole finálovém, které se uskuteční v únoru 2017 v Praze.

Ing. Pavla Nováková

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk