slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

Žáci devátých ročníků školy ZŠ TGM Vimperk se přihlásili do soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika, která představuje chemii jako vědu hravou a zábavnou, praktickou a poetickou, i jako disciplínu, která má budoucnost, protože skýtá široké možnosti studijního a pracovního uplatnění. Do prvního školního kola se zapojili všichni žáci devátých ročníků. Tři nejlepší řešitelé školního zadání - Andrea Kovalčíková, Adam Kovalčík a Barbora Váchová jeli 6. prosince reprezentovat naši školu na Masarykovu střední školu chemickou v Praze. Ve druhém kole soutěže mezi sebou poměřilo svoje znalosti z chemie 258 žáků z 94 základních škol.

Nejlépe uplatnila své znalosti Andrea Kovalčíková, která skončila na krásném 24. místě a zajistila si postup do finálového – 3. kola. Postup získalo celkem 30 žáků. Adam Kovalčík a Barbora Váchová se umístili v první polovině výsledkové listiny.

Všichni si zaslouží velkou pochvalu. Andree navíc přejeme hodně štěstí v kole finálovém, které se uskuteční v únoru 2017 v Praze.

Ing. Pavla Nováková

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk