slider1 slider2 slider3 slider4 slider6 slider7 slider8 slider5

Rybářská olympiáda Již třetím rokem se na naší škole konala 18.4.2017 rybářská olympiáda, kterou organizuje Střední škola rybářská Vodňany. Této soutěže se zúčastnilo 15 žáků z osmých, sedmých a šestých tříd. Museli prokázat znalosti nejen o rybách, ale i vodních ptácích a rostlinách a znát odbornou terminologii při výlovu ryb. Největší počet bodů získal Filip Bělecký ze třídy 6.B, který ztratil pouze 4 body. Na druhém místě se umístil Lukáš Rys z téže třídy a třetí byl Štěpán Sekan z 8.A. Blahopřejeme.

Mgr. Bohumila Sellnerová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk