slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72 slide75 slide76

Rybářská olympiáda Již třetím rokem se na naší škole konala 18.4.2017 rybářská olympiáda, kterou organizuje Střední škola rybářská Vodňany. Této soutěže se zúčastnilo 15 žáků z osmých, sedmých a šestých tříd. Museli prokázat znalosti nejen o rybách, ale i vodních ptácích a rostlinách a znát odbornou terminologii při výlovu ryb. Největší počet bodů získal Filip Bělecký ze třídy 6.B, který ztratil pouze 4 body. Na druhém místě se umístil Lukáš Rys z téže třídy a třetí byl Štěpán Sekan z 8.A. Blahopřejeme.

Mgr. Bohumila Sellnerová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk