slide70 slide71 slide46 slide72 sliede100 sliede101 sliede102 sliede105

Taneční soutěžPo středečním rozdání vysvědčení za první pololetí si žáci 7. A zpestřili část čtvrtka taneční soutěží. Během druhého pololetí šesté třídy a prvního pololetí sedmé třídy se totiž naučili několik tanců, a mohli tak porovnat svůj um.

Žáci byli rozděleni do několika skupin. Po zatančení jednoho tance první skupinou následovalo hodnocení. To prováděli všichni žáci, kteří momentálně nevystupovali na parketu. Děvčata hodnotila chlapce, chlapci děvčata. Stejný postup se opakoval i po odtančení dalších skupinek a trval, dokud nebyly tance vyčerpány. Poté zbývalo jen sečíst výsledky a vyplnit jména vítězů do předem připravených diplomů.

Umístění děvčat:

1. místo – Simona Kostková
2. místo – Adéla Kašparová
3. místo – Nella Pflanzerová, Anežka Frühaufová

Umístění chlapců:

1. místo – Tomáš Trojan
2. místo - David Košnař
3. místo – Jan Paletář

Děkuji celé třídě za příjemně strávený čas a doufám, že akci někdy zopakujeme.

Fotogalerii najdete zde.

Alžběta Rückerová

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk