Recitační soutěž Každým rokem pořádáme recitační soutěž. Ve školním kole, které se konalo ve středu 21. 2. 2018, se potkalo 33 nejlepších recitátorů z 1. až 5. tříd. Atmosféra byla jako vždy veselá a uvolněná. Výstupy žáků ocenila porota i diváci zaslouženým potleskem. Všichni přednášející dostali pochvalný list a sladkou odměnu.

Soutěž nám zahájila odvážná školačka Nikolka Sovová (I. B), která za svůj výkon získala
3. místo v 0. kategorii - žáci 1. tříd.
1. místo bylo uděleno Danielu Královi (I. B), 2. místo Gabriele Čermákové (I. A).
Jan Founě, Šarlota Ištoková (I. B) a Bonifác Černý (I. A) dostali ocenění poroty za přednes.

Výsledky 1. kategorie - žáci 2. a 3. tříd:
1. místo Lucie Czerwenková (II. A) a Linda Chmelová (III. B)
2. místo Zuzana Moravcová (III. A)
3. místo Klára Tomková (III. A)

Ocenění poroty za přednes Havlíček Petr (II. A) a Rozárie Szabová (II. B)

2. kategorie – žáci 4. a 5. tříd:
1. místo Štěpánka Krejčí (IV. B)
2. místo Ester Ollé (IV. B)
3. místo Lucie Hudečková (IV. B) a Daniela Klasová (IV.A)

Do okresního kola v Prachaticích postupují Lucie Czerwenková, Linda Chmelová, Ester Ollé,Štěpánka Krejčí. Ve středu 14. března 2018 přejeme hodně štěstí!

Fotogalerii najdete zde.

Mgr. Iva Karasová