slide70 slide71 slide46 slide45 slide47 slide48 slide50 slide51 slide53 slide54 slide55 slide72 slide75 slide76

Diplom16. června 2018 odcestovaly mažoretky Klapeto Vimperk do dějiště ME do chorvatské Crikvenice. Jejich soutěžním dnem byla neděle.

Nejprve se svou choreografií v dopoledním programu představilo duo mix (baton v kombinaci s pom) Natálie Uhříčková a Alice Grulichová. Následoval odpolední program a v něm jako první zástupkyně našeho týmu vystoupila Natálie Uhříčková v sóle s náčiním flag – věková kategorie juniorky. O pár čísel později ji napodobily Nela Fleišmanová a Eliška Kubálková – obě také se sólovou skladbou s náčiním flag – ve věkové kategorii seniorky.

Soutěž s flagy probíhala celé odpoledne a naše děvčata se v jeho průběhu představila ještě třikrát. Nejprve trio senio flag – Nela Fleišmanová, Alice Grulichová, Natálie Uhříčková, po nich hned další trio senio flag Eliška Kubálková, Kristýna Sovová a Kristýna Sedláčková.

Všechny výše zmíněné mažoretky společně zakončily celý soutěžní den – a vlastně i celý čtyřdenní soutěžní maraton – miniformací s náčiním flag.

Výsledky mažoretek Klapeto Vimperk na ME:

  • 5. místo – duo mix senio – Uhříčková, Grulichová
  • 1. vicemistryně Evropy – sólo flag junio – Uhříčková
  • 1. vicemistryně Evropy – sólo flag senio – Fleišmanová
  • 4. místo – sólo flag senio – Kubálková  
  • mistryně Evropy – trio flag senio – Kubálková, Sedláčková, Sovová
  • mistryně Evropy – trio flag senio – Uhříčková, Fleišmanová, Grulichová (obě tria měla shodné bodové ohodnocení)
  • mistryně Evropy – miniformace flag senio – Grulichová, Sovová, Kubálková, Fleišmanová, Uhříčková, Sedláčková

Celý pobyt v Chorvatsku byl pro nás velmi příjemný. Moře, ubytování, krásné počasí, úspěšné absolvování soutěže, medaile. Vše proběhlo v pořádku i díky třem pánům - Bedřichu Kubálkovi, Michalu Gabauerovi a Petru Grulichovi. Dovezli nás do Chorvatska, byli našimi průvodci a pomocníky po celou dobu pobytu. Pan Kubálek vše také pomocí fotoaparátu zdokumentoval.  

Dále děkuji mažoretkám za bezproblémový průběh celého pobytu a za vybojování cenných kovů pro náš tým.

Velké dík patří také rodičům děvčat, kteří nás ve všech aktivitách souvisejících s mažoretkami velmi podporují a vždy nám drží palce.

Alžběta Rückerová

 

Dnes je

Jídelníček

Aktuální jídelní lístek na celý měsíc najdete zde »

COOL PEDAGOG

Vzájemným učením

cool pedagog 21. století

 

Více zde »

(PDF dokument)

 

Zřizovatel školy

Město Vimperk

Vimperk