AKTUALITY

Konverzační soutěž v anglickém jazyce – okresní kolo

Okresního kola soutěže v anglickém jazyce konaného dne 20.2.2008 v Prachaticích se zúčastnili čtyři žáci naší školy.

V kategorii I A nás reprezentovali Petr Janásek a Daniel Sýkora (oba ze VII. A), v kategorii II A Michaela Smolová (IX. A) a Anežka Štouralová (VIII. B). Soutěžilo se ve třech disciplínách- poslech, role-plays a konverzace, maximálně bylo možno dosáhnout 30ti bodů.

Výsledky jsou následující:

Kategorie I A

  • 1. místo Daniel Sýkora 26 b
  • 5. místo Petr Janásek 22, 5 b

Kategorie II A

  • 11. místo Michaela Smolová 19, 5 b
  • 12. místo Anežka Štouralová 19 b

Daniel Sýkora dosáhl úžasného úspěchu, zvítězil ve své kategorii, a Petr Janásek obsadil pěkné 5. místo a my jim tímto blahopřejeme! Děvčatům též gratulujeme a všem účastníkům okresního kola děkujeme za reprezentaci školy a zároveň přejeme hodně štěstí v dalších soutěžích!

Mgr. Zuzana Jandová