AKTUALITY

Jihočeský zvonek – výsledky okrskového kola

Ve středu 2. dubna se konalo okrskové kolo pěvecké soutěže Jihočeský zvonek. Naši školu reprezentovali tito žáci:

Kateřina Marešová III.B, Erika Szpuková V.A, Karin Paštiková V.A, Jiří Kanděra pod vedením sl.uč Alžběty Rückerové, Zuzana Kubíčková III.A pod vedením pí uč. Jitky Ondřejové a Klára Kotlárová VI.B, Nikola Lomnická VI.B, Jana Pawlitschková VII.B, Jaroslava Košková VIII.B, Romana Homolková VIII.B, Monika Stejskalová VIII.A a Michaela Vaňková VIII.A pod vedením pí uč. Heleny Jíňové.

0.kategorie: sólo
 • 1.místo Kateřina Marešová III.B
 • 2.místo Zuzana Kubíčková III.A
I.kategorie: sólo
 • 1.místo Erika Szpuková V.A
 • 2.místo Karin Paštiková V.A
II.kategorie: sólo
 • 1.místo Jiří Kanděra VII.A
 • 3.místo Klára Kotlárová VI.B
  duo
 • 1.místo Jiří Kanděra a Karin Paštiková
III.kategorie sólo
 • 2.místo Michaela Vaňková VIII.A
  trio
 • 2.místo M.Vaňková, M.Stejskalová, J.Košková
IV.kategorie sólo
 • 1.místo Michaela Vaňková VIII.A
 • 2.místo Monika Stejskalová VIII.A
 • 3.místo Romana Homolková VIII.B
  duo
 • 1.místo M.Vaňková a J.Košková

 

Do okresního kola, které se bude konat 30. dubna 2008, postupují Erika Szpuková, Karin Paštiková, Jiří Kanděra a Michaela Vaňková. Všem soutěžícím blahopřejeme a přejeme hodně štěstí v dalších kolech.

Mgr. Helena Jíňová

P4033524.JPGP4033523.JPGP4033514.JPG