AKTUALITY

Jsme na republice!

Ve čtvrtek 14.10. 2010 se v Jindřichově Hradci uskutečnily závody krajského přeboru AŠSK v přespolním běhu družstev základních a středních škol  Jihočeského kraje

Atletky ZŠ TGM vyhrály, co se dalo. Mladší žákyně suverénně zvítězily ve své kategorii součtem čtyř nejlepších umístění 15 a  porazily druhá děvčata z Tábora o 37 bodů. Starší žákyně  získaly také titul přebornic Jč. kraje  součtem čtyř nejlepších 32. Byl to ale boj, protože pouze o tři body za našimi dívkami skončila  děvčata z kaplického gymnázia. Vítězstvím si starší dívky z naší školy zajistily postup na republikové finále, které se uskuteční  20. října v Třebíči.

Sestava a umístění ml. děvčat :  Pavla Nováková /2./, Tereza Vostradovská /3./, Marcela Kobrová /4./, Karolina Daverná /6./, Michaela Willmannová /11./, Monika Vincíková /34./. Celkem běželo 41 dívek.

Starší děvčata : Natálie Grabmüllerová /1./,Linda Simetová /4./, Anna Burianová /9./, Lenka Faflové /18./, Martina Marková /22./, Barbora Hejdová /31./. Běželo 38 dívek.

Poháry pro vítězná družstva a ceny pro jednotlivce předával hejtman Jč. kraje  Mgr. Jiří Zimola, který celou soutěž zaštiťoval.                                 

                                                                                 Josef Bejček, ZŠ TGM Vimperk