AKTUALITY

Adaptační kurz 6. ročníků (25.10.2010-26.10.2010) – Nové Hutě

Před podzimními prázdninami se žáci 6. tříd zúčastnili „ADAPTAČNÍHO KURZU“.

Dne 25. 10. nám žákům 6. tříd začínalo dvoudenní společné dobrodružství na Nových Hutích.  Nejprve jsme se na hotelu Kodrea  ubytovali, poté začalo dopolední zaměstnání s našimi lektory. Program byl pestrý a plný zábavných her. Tyto hry nás velice bavily, hlavně hra „Ať se vymění ten, kdo …“. Byla to hra něco jako „škatula, hejbejte se“. Účel této hry byl v tom, abychom o sobě věděli více informací. Odpolední část jsme strávili na čerstvém vzduchu. Protože hry se přesunuly ven, hráli jsme běhací křížovku v přírodě.  Po večeři jsme měli program „Třída třídě“, kdy jsme se snažili různými vystoupeními pobavit se navzájem. Pozdě večer pro nás vedení kurzu připravilo stezku odvahy. Všichni se báli, i když stezka vedla pouze kolem hotelu. Potom jsme měli volno, takže jsme si na pokojích popovídali s kamarády, usínali jsme většinou až pozdě v noci. Druhý den 26. 10. byl program podobný –  hry a vzájemné se  poznávání. Účel adaptačního kurzu, abychom se lépe poznali, skamarádili se a vytvořili v 6. třídě dobrý kolektiv, se myslím opravdu splnil.

Zuzana Kubíčková 6. A

 Fotografie si můžete prohlédnout zde »