AKTUALITY

Ples dechovky a mažoretek

Tradiční ples se konal 2. 4. 2011 v Cihelně ve Vimperku. Organizátorem akce byla Rada rodičů při ZŠ TGM Vimperk a Sdružení rodičů při ZUŠ Vimperk.

Krátce před dvacátou hodinou ples zahájil slavnostním nástupem Dechový orchestr ZUŠ Vimperk. Za jeho hudebního doprovodu se na parketě představily postupně všechny mažoretkové skupiny. Po slavnostním zahájení začala k tanci a poslechu hrát skupina Apollo. V půl jedenácté program zpestřily opět mažoretky se svými sólovými vystoupeními,show programem a sestavou s náčiním pom-pom. Po necelé hodině, kdy se opět tančilo a zpívalo, přišla na řadu půlnoční překvapení. Děvčata z mažoretek trochu postrašila svým vystoupením s upíří tematikou, dechovka pobavila Ptačím tancem.

Ples pokračoval do pozdních nočních hodin, podle slov účastníků i účinkujících se vydařil.

 

                                                                                                             Mgr. Alžběta Rückerová