AKTUALITY

Soutěž 9. tříd

Od 16. do 23.11.2011 mohli žáci pátých až devátých tříd naší základní školy hlasovat pro Miss a Missmana devátých tříd. Kritériem pro výběr nebylo jen to, jak daný žák vypadá, ale především , jak se daný žák/ žákyně projevuje navenek, zdali se zapojuje do školních aktivit, je ochoten pomoci mladším spolužákům v nouzi a hlavně, jestli nemá ve škole problémy. Hlasovací lístky bylo zapotřebí vhodit do schránky v knihovně školy, kde si mohli hlasující prohlédnout fotografie žáků, kteří se do soutěže zapojili. Do schránky bylo vhozeno celkem 159 lístků. Tyto hlasy rozhodly o následujícím pořadí….

MISSMAN

  • 1. místo – David Hofman ( 9.A) – 56 hlasů
  • 2. místo – Daniel Bostl ( 9.A) – 24 hlasů
  • 3. místo – Michael Svoboda ( 9.A) – 16 hlasů

MISS

  • 1.       místo – Petra Hlávková ( 9.B) – 27 hlasů
  • 2.       místo – Kateřina Kučerová ( 9.A) – 24 hlasů
  • 3.       místo – Pavlína Hovorková ( 9.A) – 21 hlasů

Vyhlášení výsledků proběhlo při Rozsvícení vánočního stromu 4. 12. 2011 a ujali se ho žáci 7. B – Petra Piklová, Aneta Nová, Simona Mikešová a Josef Bihary.

Vítěz a vítězka soutěže obdrželi poukaz na pokrm do restaurace hotelu Zlatá Hvězda.

Děkuji všem účastníkům soutěže, vítězům gratuluji a přeju jim, aby v srdcích lidí, se kterými se budou nadále setkávat, zanechávali to, co zanechali v těch našich.

Mgr. Alžběta Rückerová