AKTUALITY

Soustředění mažoretek a dechovky 2012

Dvě vimperská tělesa spolu tráví společné soustředění již 15 let. I když místa, kde tréninky a nácviky probíhaly, se změnila, stále je stejné to, že dechovka pobývá a nacvičuje celý týden, zatímco mažoretky přijedou trénovat na tři až čtyři dny. Posledních několik prázdnin si vedoucí se svými svěřenci oblíbili hotel Kodrea na Nových Hutích, z jehož vnitřních i venkovních prostor jsou fotografie.

Soustředění slouží k tomu, aby se noví členové zapojili do nácviku, stávající členové, kteří užívali volna,aby opět naladili své nástroje a zvykli se na každodenní cvičení. Při večerních programech se vzájemně stmeluje kolektiv hraním různých her, plněním úkolů, řešení kvízů atd.

Doufejme, že vimperským mažoretkám Klapeto a Dechovému souboru ZUŠ Vimperk se společný začátek sezóny 2012 vydařil a bude dobrým startem do soutěží, které je letos a příští rok čekají.

Mgr. Alžběta Rückerová

1.jpg 2.jpg 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg 11.jpg 12.jpg